استعداد یابی جمعیت هلال احمر در زمینه فرهنگی و اجتماعی به سمت کوبودنا کشیده شد.

با توجه به رسالت جمعیت مردمی هلال احمر در زمینه های مختلف سلامت، فرهنگی، اجتماعی، امدادی، اقتصاد مقاومتی و … هر ساله در سراسر کشور نخبگان این امر را شناسایی و جذب نموده و امسال در استان کهگیلویه وبویراحمد، با توجه به فعالیت های مختلف گروه صنایع غذایی کوبودنا در این زمینه ها، نگاه جمعیت هلال احمر استان، به این مجتمع صنعتی منطعف شد.
طی دیداری که روز گذشته در کوبودنا رخ داد، آقای مثنوی رِئیس جمعیت هلال احمر با اشاره به اینکه سال ۹۵ به سال اقتصاد مقاومتی نامگذاری شده است مجموعه کوبودنا می تواند یار و یاور جمعیت هلال احمر در زمینه اقتصاد مقاومتی باشد.
و همچنین ایشان اشاره کرده، که مجموعه کوبودنا یک واحد صنعتی و مردمی است، به جهت اینکه هم در بحث کارآفرینی و هم در بحث معرفی ظرفیت های استان کهگیلویه و بویراحمد،  بسیار بالقوه عمل می کند و این مجموعه صنعتی یکی از ظرفیت ها و شاخص های اقتصادی، فرهنگی و سلامت استان می باشد .
مدیر عامل مجموعه کوبودنا نیز در این دیدار گفت : در حالی که تحریم واحدهای تولیدی در کشور یکی پس از دیگری تعطیل شوند اما کوبودنا توانست بخوبی روی پای خود بایستد و علاوه بر آن اشتغال زایی مضاعفی ایجاد کند که این اشتغال زایی کاملا پایدار می باشد. یکی از گام های موثر کوبودنا، در بعد اجتماعی و امنیت شغلی جامعه زنان می باشد، چرا که توانسته است بستر مناسبی را در یک کارخانه صنعتی برای زنان استان ایجاد کند.
وی در ادامه گفت : در حوزه سلامت تغذیه، رسالتی را بر عهده خود می بینم که با استفاده کارگروه های تخصصی و علمی، مشکلات مربوطه به حوزه سلامت غذایی را در استان و کشور شناسایی کرده، و با تولید محصولات سلامت و همچنین تغییر فرهنگ تغذیه در جامعه، گامی موثر و مفید را در قبال هموطنان خود برداریم.
با توجه با اینکه گروه صنایع غذایی کوبودنا یکی از شاخص های پدافند غیر عامل در جنوب کشور بوده و این امر رابطه مستقیمی را به جمعیت مردمی هلال احمر ایجاد می کند، لذا در این جلسه صحبت هایی پیرامون همکاری هلال احمر و کوبودنا مطرح شده که سطح آن نیز به خارج استان کشیده خواهد شد.
در حاشیه این دیدار، دکتر بهرام باقری به عضویت افتخاری جمعیت هلال احمر درآمده و از طرف رِئیس جمعیت هلال احمر، لباس و تندیسی به ایشان اهدا شد.
0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *