افتتاحیه اولین فروشگاه نان سلامت كوبودنا در استان فارس

سومین شعبه فروشگاه نان سلامت کوبودنا، در شیراز افتتاح شد. گروه صنایع غذایی کوبودنا بعنوان بزرگترین مجتمع نان صنعتی جنوب کشور، تولید کننده بیش ۲۰۰ نوع نان سلامت، سومین فروشگاه تخصصی خود را در شهر شیراز افتتاح کرد. با توجه به شعار تغذیه سالم جامعه سالم کوبودنا، این مجموعه برای عرضه محصولات خود بصورت کشوری و صادراتی، اولین گام خود را برای پخش مویرگی در سراسر کشور بصورت رسمی برداشته و اولین استان همسایه خود را زیر سایه پخش محصولات خود آورده است. این مجموعه با پیشرفته ترین دشتگاه های روز دنیا و بکارگیری ۱۵۰ پرسنل علمی و متخصص خود، دارای یکی از قدرتمند ترین واحد های توسعه و تحقیق در حوزه مواد غذایی بوده و توانسته است بعنوان اولین شرکت دانش بنیان صنایع غذایی نان، اولین تولید کننده نان حجیم بلوط در خاورمیانه باشد.
حضور مدیران علوم پزشکی، بهداشت و سلامت شیراز در این افتتاحیه ، گواه این است که کوبودنا توانسته، با به اثبات رساندن کیفیت و سلامت محصولات خود، جایگاه درست و مناسبی را بعنوان تولید کننده سلامت، در جنوب کشور به اثبات برساند.
مدیرعامل کوبودنا دراین افتتاحیه خاطر نشان کرد، که این اولین گام پخش خارج از استانی کوبودنا بوده و بزودی شاهد حضور کوبودنا در استان های کشور خواهیم بود.

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *