بازدید سردار نقدی و سردار بوعلی از مجموعه کارخانجات دانش بنیان کوبودنا

سپاه استان کهگیلویه و بویراحمد از گروه صنایع غذایی کوبودنا بعنوان شاخص صنعتی و کارآفرینی در استان در کنگره کشوری ۱۸۸۰ شهید استان دعوت بعمل آورده است.

طی بازدید های مسئولان لشکری و کشوری از غرفه نمایشگاهی کوبودنا، از فعالیت های این مجموعه در راستای سلامت تغذیه عام و تولید محصولات منحصر به فرد در حوزه نان دارو تقدیر کرده و جامعه مصرف را نیازمند چنین محصولاتی دانسته اند که خواص دارویی را بصورت طبیعی بهمراه خود دارند.

سردار نقدی که نگاه ویژه ای بروی تولیدات بلوط در استان داشته ، تنوع بالای محصولات بلوط کوبودنا را مورد تحسین خود قرار داده و از کوبودنا بعنوان اولین تولید کننده نان حجیم بلوط در خاورمیانه تقدیر بعمل آورد.

ایشان با توجه به فعالیت های خاص کوبودنا در زمینه نان سلامت، راغب به بازدید حضوری از این مجموعه شد و با هیئت همراه خود از مجموعه کارخانجات آرد و نان کوبودنا بازدید بعمل آورد.

وجود تجهیزات پیشرفته روز استان و همچنین پرسنل تخصصی این مجموعه، توجه ایشان و هیئت همراه را جذب نموده و ایشان این مجموعه را بعنوان پیشتاز صنعت نان دارو و نان بلوط در کشور دانسته و بیان کردند که در حوزه محصولات خاص مانند بلوط حامی کوبودنا خواهد بود.

سردار بوعلی فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد، کوبودنا را بعنوان واحد صنعتی خصوصی استان در زمینه مشارکت در فعالیت های فرهنگی و مذهبی معرفی نمود و از فعالیت این مجموعه در این زمینه و همچنین مشارکت در برگزاری کنگره ۱۸۸۰ شهید استان قدردانی کرد.

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *