بهره برداری از کتابخانه کارگری کوبودنا

با حضور مدیرکل کتابخانه های استان کهگیلویه و بویراحمد ،مدیرعامل گروه صنعتی کوبودنا و تنی چند از مسئولین بهره برداری از کتابخانه کوبودنا آغاز شد.

مدیر عامل کارخانه کوبودنا در این آیین گفت: ما امیدواریم که بتوانیم در راستای ترویج فرهنگ صحیح کتاب و کتابخانی اقدامات و گام های مهم تر و اثر گذار تری برداریم.
بهرام باقری افزود:اکنون زمان ان فرا رسیده که علاوه بر دستگاه های دولتی ،بخش های خصوصی نیز در راستای ترویج فرهنگ های مثبت و اثر گذار در سطح جامعه گام بردارند.
باقری با یاد آور شدن یکی از رهنمودهای مقام معظم رهبری که فرموند:**توقع من از همه‏ ى مردم این است که کتاب و کتابخوانى را جدى بگیرند**تصریح کرد:در راستای جامه عمل پوشاندن به این رهنمود تمام تلاش خود و مجموعه در اختیارم را به کار خواهم گرفت .
ایشان در ادامه ضمن تشریح روند زمانی استفاده پرسنل مجموعه کوبودنا از کتابخانه افزودند:به زودی در مجموعه کوبودنا شاهد یک تحول فرهنگی بزرگ خواهیم بود.
مدیر نمونه کشوری همچنین گفت:انقلاب کردن در رگ و خون تمامی مردم ایران اسلامی جریان دارد و در آینده ای نزدیک کوبودنا نیز شاهد انقلاب در زمینه های:عملی،فرهنگی،صنعتی و دیگر بخش هاخواهیم بود.
باقری در پایان از مدیران کل اداره کار و تعاون و اداره کل کتابخانه استان کهگیلویه و بویراحمد و مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کهگیلویه و بویراحمد جهت حضور در افتتاحیه کتابخانه کارگری مجموعه صنعتی کوبودنا تقدیر و تشکر به عمل آورد.

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *