تجلیل از مجتمع نمونه تولیدی کوبودنا توسط مشاور رئیس سازمان استاندارد ایران

اگرچه واحدهای تولیدی و صنعتی کهگیلویه و بویراحمد واحدهایی نوپا بوده و سال‌های زیادی از عمر تاسیس آنها نمی‌گذرد اما تولیدکنندگان توانای این استان از جمله کوبودنا توانسته‌اند در همین مدت کم توانمندی‌های خود را به نمایش گذاشته و در کشور حرفی برای گفتن داشته باشند.

استفاده و رعایت استانداردهای لازم و توجه به توصیه‌های ناظران امر باعث شده تا هر روز بهتر از دیروز کار ساخت و تولیدات این واحدها ادامه پیدا کند.

کوبودنا از جمله این واحدهای تولیدی است که با توجه به استانداردهای لازم و بالا بردن کیفیت تولید توانسته‌اند به خوبی جای خود را در کشور باز کنند.

 

با توجه به اینکه از سال ۱۹۷۰ برابر با چهاردهم اکتبر، مصادف با ۲۲ مهر ماه با نام روز جهانی استاندارد نامگذاری شده است، امروز همایش گرامیداشت روز جهانی استاندارد با حضور مشاور رئیس سازمان ملی استاندارد ایران، مسؤولان استانی و مدیران کارنجات و واحدهای تولیدی کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج برگزار شد.

در این همایش ضمن ایراد سخنرانی مسوولان کشوری و استانی و بیان مسایل و مواردی پیرامون استاندارد و اهمیت آن در تولید محصولات، واحدهای تولیدی نمونه استان معرفی و تجلیل شدند.

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *