حضور درخشنده کوبودنا در میان چهره های نام آشنای صنعت، معدن و تجارت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کوبودنا در همایشی که هفته گذشته با عنوان * چهره های نام آشنای صنعت * و حضور معاونت علمى و فناورى رياست جمهوري، وزارت صنعت معدن و تجارت، صندوق ضمانت صادرات ايران برگزار شد، از فعالان در این حوزه که شرکت ها و کارخانه های بزرگ صنعتی کشور بود تقدیر به عمل آمد.
گروه صنایع غذایی کوبودنا از استان کهگیلویه و بویراحمد بعنوان یکی از بزرگترین مجتمع های دانش بنیان صنعتی جنوب کشور در حوزه سلامت و تغذیه به این همایش دعوت شده و در کنار دیگر شرکت های برتر، از این مجموعه صنعتی نیز تقدیر شد.
گروه صنایع غذایی کوبودنا که در عرصه های اقتصاد مقاومتی، سلامت تغذیه و فرهنگ از فعالان نام آشنای استان و کشور می باشد، به عنوان یکی از برترین کارخانه های صنعتی حال حاضر کشور معرفی شد.
شایان ذکر است در این همایش از دکتر بهرام باقری مدیرعامل گروه صنعتی کوبودنا با اهداء لوح سپاس از طرف وزارت صنعت،معدن و تجارت تقدیر شد.
پیش از این نیز کوبودنا افتخارات دیگری را در حوزه های مختلف اقتصادی، علمی، فرهنگی، مدیریتی و همچنین در حوزه بهداشت و سلامت کسب کرده بود که می توان به دریافت نشان برتر کیفیت و سلامت اشاره داشت.

 

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *