در روز جهانی کارگر،از کارگران نمونه کوبودنا تقدیر شد

همایش روز جهانی کارگر با تقدیر از مدیریت و کارگران نمونه کوبودنا برگزار شد.

در این همایش که با حضور کارگران نمونه استان و تنی چند از مدیران ارشد استان کهگیلویه و بویراحمدبرگزار شد از تعدادی از پرنسل خدوم و زحمت کش این مجموعه تقدیر به عمل آمد.

مدیرعامل مجموعه صنعتی کوبودنا در حاشیه این بزرگداشت با تبریک روز کارگر تصریح کرد:پینه های دست کارگر ، سند شرافت اوست که آنرا هر محضری قبول می کند.
بهرام باقری مدیرعامل در ادامه ضمن اعلام رضایت از پرسنل زحمت کش این مجموعه افزود:موفقیت کوبودنا مدیون و مرهون همدلی ،اتحاد و انسجام پرسنل این مجموعه می باشد.
باقری ضمن تاکید بر پیشرفت همه جانبه این مجموعه یاد آورشددر راستای ارتقاءسطح،علمی ،فرهنگی و ورزشی برنامه هایی در دستور کار قرار داده ایم که به زودی به مرحله اجراء خواهند رسید.
وی ادامه داد :با راه اندازی کتابخانه کارگری مجموعه کوبودنا بر این باور هستم که در آینده ای نه چندان دور شاهد رشد این مجموعه در زمینه فرهنگ کتاب و کتابخوانی خواهیم بود.
مدیر ارشد کوبودنا تصریح کرد:در زمینه سلامت و کیفیت محصولات کوبودنا مقام برتر استانی و کشوری را به دست اوردیم و همه اینها امکان پذیر نیست مگر با حمایت و پشتیبانی از پرسنلی که تمام هم و غمشان تولید بهترین نان هست.
در این همایش که با حضور مظاهری مدیرکل اداره کار و تعاون و رفاه اجتماعی،نماینده ولی فقیه در سپاه فتح استان،فتاح محمدی معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد، مدیر کل سازمان تأمین اجتماعی و سرهنگ حسینی از سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شده بود،از بهرام باقری مدیرعامل مجموعه صنعتی کوبودنا به عنوان مدیر نمونه کارگری ،توسط اداره کل کار،تعاون و رفاه اجتماعی با اهداءلوح سپاس،تقدیر به عمل آمد.

 

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *