دکتر قدیری: کوبودنا شاخص اقتصاد مقاومتی در جنوب کشور

دکتر قدیری؛ دکترای علوم‌ استراتژیک؛ مدیر انجمن نخبگان جهان اسلام و از فعالان مطرح سیاسی و علمی کشور؛ روز گذشته طی بازدید از گروه صنایع غذایی کوبودنا؛ این کارخانه صنعتی را؛ بعنوان شاخص اقتصاد مقاومتی در جنوب کشور مطرح کرده‌اند.
ایشان وجود کارخانه جات تولیدی و صنعتی را در برهه فعلی، برای استقلال اقتصادی و همچنین رونق اقتصادی کشور لازم دانسته و با اشاره به اینکه صادرات نفتی باعث وابستگی و کندی پیشرفت صنعتی کشور خواهد شد؛ می بایست تمامی تلاش و ابزارهای خود را متمرکز بر راه اندازی و پشتیبانی از همچین کارخانه جاتی کرده که نه تنها باعث رونق اقتصادی و ایجاد کارآفرینی شده؛ بلکه صادرات غیر نفتی را افزایش داده و وابستگی های کاذب را کمرنگ می کند.
وی با توجه به دانش بنیان بودن گروه صنایع غذایی کوبودنا، افزودند: حضور نخبگان علمی در کارخانه های صنعتی؛ کیفیت و قدرت تولید را بالا برده و این مهم، پیشرفت صنعتی ما را هم‌ تراز با صنایع خارجی جلو برده و حتی باعث نوآوری و خلاقیت در سطح منطقه ای و جهانی خواهد شد.گروه صنعتی کوبودنا با تکیه بر بحث دانش بنیانی خود؛ توانسته است گام موثری را برداشته و نام خود را در صنعت تولید نان های صنعتی؛ در سطح خاورمیانه نیز مطرح کند.
ایشان با ابراز خوشحالی و مباهات خود نسبت به کوبودنا افزودند: تغذیه و سلامت تغذیه یکی از‌ مهمترین بخش های جامعه بوده و وجود صنایع غذایی همچون کوبودنا، برای رفع ما یحتاج اساسی خانواده ها؛ با توجه به اینکه سلامت جسمی و روحی جامعه‌ را تحت شعاع قرار داده، الزامی می باشد. حمایت تمامی دستگاه های اجرایی و دولتی مخصوصا برای چنین کارخانه جات صنعتی که محصولات آنها مستقیما در داخل مصرف شده و نیازهای عامه‌ را پوشش می دهد؛ واجب و در اولویت است.
ایشان با ابراز خرسندی و قدردانی از دکتر بهرام باقری مدیر عامل کوبودنا بابت انتخاب راه مقاومت اقتصادی خود؛ تشکر ویژه نموده و گروه صنایع غذایی کوبودنا را بعنوان یکی از قهرمانان حوزه مقاومت اقتصادی کشور مطرح کرد. چرا که کوبودنا توانسته است تا به حال؛ رسالت خود را نه تنها در حوزه اقتصادی و علمی؛ بلکه در حوزه های سلامت و فرهنگ نیز به خوبی بجا آورد.

 

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *