معاون پژوهشی دانشگاه آزاد کشور:کوبودنا شایستگی مطرح شدن در سطح بین المللی را دارد

فصلی نو،پس از امضاء تفاهم نامه گروه صنایع غذایی کوبودنا با دانشگاه ازاد واحد یاسوج ،نشست دیگری در راستای تحکیم بخشی به این تفاهم نامه با حضور معاون پژوهشی دانشگاه آزاد کشور برگزار شد.
به گزارش فصلی نو،سال گذشته نشست مشترکی میان گروه صنایع غذایی کوبودنا و دانشگاه آزاد واحد یاسوج برگزار و تفاهم نامه ای میان این دو مجموعه به امضاءرسید.
در حاشیه افتتاح مرکز رشد واحدهای فناوری این دانشگاه دومین نشست مشترک مدیران کوبودنا با مدیران دانشگاه آزاد واحد یاسوج و با حضور ابراهیم واشقانی فراهانی معاون پژوهشی دانشگاه آزاد کشور برگزار شد.
معاون پژوهشی دانشگاه آزاد کشور در این زمینه در جمع خبرنگاران گفت: از جمله شرکت هایی که در زمینه تولید مواد غذایی فعالیت چشمگیری و قابل قبولی داشته ،شرکت کوبودنا بوده است و ما ارتباط و همکاری بسیار نزدیکی با این شرکت داریم .
واشقانی فراهانی همچنین تصریح کردند:این شرکت مرکز تحقیقات خود را در همین مرکز رشد،مستقر نموده است و در واقع در بحث آزمایشگاه مرجع راه اندازی خواهد شد که دیگر نیازی نباشد برای کنترل کیفیت مواد غذایی به دیگر آزمایشگاهها به سایر شهر ها و استانها مراجعه کند و در واقع هزینه ای که قرار است در سایر استان ها انجام پذیرد در خود استان کهگیلویه و بویراحمد و شهر یاسوج شهرت خواهد گرفت ،مضاف بر اینکه در وقت این شرکت نیز صرفه جویی خواهد شد.
واشقانی فراهانی خاطرنشان کرد:برند کوبو دنا با توجه به نوع آوری های فراوان و کیفیت بسیار عالی باعث رشد و ارتقاء این واحد فناوری خواهد شد به این دلیل که کوبودنا در زمینه تولید نان های حجیم و نیمه حجیم از جمله نان بلوط که برای اولین بار در خاورمیانه تولید می شود با همکاری همکاران ما در واحد رشد و فناوری یاسوج شاهد رشد و شکوفایی هر چه بیشتر این واحد تولیدی خواهیم بود ،همانطور که از قبل نیز رشد چشم گیری در زمینه کیفیت داشته اند.
وی در ادامه افزود: محصولات گروه صنایع غذایی کوبودنا با همکاری دانشگاه نه در تراز ملی بلکه در تراز بین المللی جایگاه خود را پیدا خواهد کرد و من مطمئن هستم کوبودنا این شایستگی را خواهد داشت که در سطح بین المللی مطرح شود.
معاون پژوهشی دانشگاه آزاد کشور در پایان به جایگاه کوبودنا در سطح ملی اشاره کرد و اظهار کرد:گروه صنایع غذایی کوبودنا هم اکنون نقش و جایگاه خوبی در سطح ملی دارد و با شایستگی هایی که من از مدیران این شرکت سراغ دارم ،می توانند محصولات خود را نه تنها در کشور بلکه برای عرضه در سطح بین المللی مطرح کنند و ما هم با کمال میل با این شرکت همکاری خواهیم داشت.
در ادامه رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج تصریح کرد :از روزی که افتخار خدمت به مردم خوب و شریف یاسوج نصیب بنده شد و من وارد یاسوج شدم ما تفاهم نامه ای با گروه صنایع غذایی کوبودنا امضا کردیم و این تفاهم نامه با جناب دکتر باقری مدیر عامل محترم گروه صنایع غذایی کوبودنا بوده است.
رئیس دانشگاه آزاد واحد یاسوج عنوان کرد:تلاش و همت ایشان در خصوص مسائل فرهنگی قابل تحسین و تقدیر است و به نوبه خود از ایشان کمال تشکر و قدر دانی را دارم.
وی همچنین تصریح کرد:در آینده ای نزدیک شاهد به ثمر نشستن همکاری و هماهنگی میان گروه صنایع غذایی کوبودنا و دانشگاه آزاد واحد یاسوج خواهیم بود.

 

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *