استقبال سفیر بلغارستان از صادارت نان سلامت کوبودنا به بازار های اروپا

طی بازدید روز دوشنبه سفیر بلغارستان و هئیت همراه به مجموعه کوبودنا، هریستو پولندکف سفیر بلغارستان در این دیدار با ابراز خرسندی از فعالیت های تخصصی این مجموعه دانش بنیان بیان کرد که کوبودنا دارای ظرفیت‌های بالقوه ای در بخش صادرات محصولات نان سلامت به بازار های اروپا می باشد. وی همچنین با استقبال از کیفیت و طعم نانهای سلامت کوبودنا این محصولات را بی نظیر و خواستار همکاری دوجانبه بین کوبودنا و صنایع غذایی کشورش شد . فرمولاسیون خاص, بسته بندی های صادراتی, کیفیت محصولات و ماندگاری مناسب انها شرایط مساعدی برای ارائه این محصولات می باشد.
ایشان خط تولید کوبودنا را که متشکل از دستگاه های روز دنیا با تکنولوژیهای بسیار پیشرفته می باشد را یکی از نقاط قوت این مجموعه برای بازارهای جهانی دانسته اند. وی خاطر نشان کرد که مشابه چنین خطوط تولیدی را در حوزه آرد و نان، در کمتر کشورهایی مشاهده کرده و این بیان گر این است که مجموعه کوبودنا همت و تلاش ویژه ای را برای رسیدن به هدف خود گماشته است.
وی افزود: محصولات خاص کوبودنا اعم از نان داروها, نان بلوط و نان های دیابتیک و پروبیوتیک, این مجموعه را در یک نگاه بعنوان مجتمع صنعتی تخصصی نشان داده می شود که فعالیت های ان تاثیر گذاری های بزرگی رو روی جامعه هدف خود بجای خواهد گذاشت.
مدیر عامل گروه صنایع غذایی کوبودنا، دکتر بهرام باقری، با بیان اینکه مجموعه کوبودنا که یک شرکت دانش بنیان که دارای تنها واحد تخصصی R&D واحد تحقیق و توسعه در استان بوده ، با ثبت اختراعاتی نظیر اولین تولید کننده نان حجیم بلوط در خاورمیانه بوده و کوبودنا بعنوان یکی از مراکز پدافند غیر عامل در سطح منطقه ای است که با ظرفیت تولید ۶۰۰۰ قطعه نان در ساعت، می تواند پاسخگوی نیاز های مبرم و ضروری در مواقع خاص باشد. وی افزود، کوبودنا نه تنها با داشتن استانداردها و افتخارات داخلی نظیر واحد برتر کنترل کیفیت و واحد برتر صنایع غذایی کشور، بلکه با داشتن استانداردهای جهانی از قبیل نشان حلال، ISO 22000 , ISO 14001 , ISO 9001 , ISO 18001 در تلاش است که بتواند با ارائه محصولاتی که از لحاظ کیفی قابل عرضه به کشورهای خارجی باشد، برند کوبودنا را بعنوان یک شاخص سلامت ایرانی، برای کشورهای خارجی به خوبی معرفی نماید. ایشان خاطر نشان کرد که موفقیت مجموعه خود را مدیون به الطاف الهی و پشتکار همکاران خود می داند و آرمان های مستحکم این مجموعه از جمله خدمت گذاری به ملت عزیز ایران، تولید محصولات سلامت و خاص، اصلاح فرهنگ مصرفی غذایی جامعه و ایده پردازی و نخبه پروری نام برد را به تحقق می رساند.
ایشان در نهایت افزود: کوبودنا با پتانسیل های فراوانی که دارد آمادگی همکاری و صادرات محصولات خود را به کشورهای منطقه ای و اروپایی ر نیز دارا می باشد و همکاری خود را به زودی در زمینه های مختلف مربوطه، با کشور بلغارستان آغاز خواهد نمود.

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *