بازدیدرئیس سازمان ملی استاندارد ایران از غرفه کوبودنا

سرکار خانم نیره پیروزبخت ، رییس سازمان ملی استاندارد ایران به همراه غلامرضا امینی ، مدیرکل نظارت بر اجرای استاندارد صنایع غذایی ، آرایشی ، بهداشتی و حلال و غلامرضا قاسم پور ، مشاور رییس سازمان در صنایع غذایی ، امروز ، چهارشنبه ۱۷ آذر ، از دهمین نمایشگاه بین المللی صنعت آرد و نان از غرفه گروه صنایع غذایی کوبودنا بازدید کردند.

ایشان با بازدید از غرفه کوبودنا و محصولات تولیدی آن، عملکرد این مجموعه را که متمرکز بر روی تولید محصولات سالم و استاندارد از لحاظ کیفی و بهداشتی می باشد را مورد تحسین قرار داده و از کوبودنا بخاطر رعایت استاندارد های داخلی و خارجی و رعایت حقوق مصرف کنندگان خود تشکر بعمل آورده است.

ایشان نیز محصولات خاص کوبودنا نظیر بلوط، نان داروها و همچنین نان های دیابتیک را تحسین کرده و این نوآوری در حوزه نان را موثر بر فرهنگ مصرف کنندگان این محصولات دانسته است. تنوع محصولات کوبونا که بالغ بر ۱۸۰ نوع نان سلامت است را بعنوان یک سبد غذایی کامل برای تمامی سنین است توجه ایشان را به فعالیت های چشمگیر این مجموعه معطوف ساخته بود. 

مدیرعامل کوبودنا دکتر بهرام باقری، ضمن معرفی این مجموعه و سابقه فعالیت ۲۰ ساله آرد آن، از شعار تغذیه سالم- جامعه سالم کوبودنا سخن به میان آورده و رعایت استاندارد ها و حقوق مصرف کنندگان خود را بعنوان هدف والی مجموعه کوبودنا دانسته است. 

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *