بازدید مسئولین کشوری از غرفه کوبودنا

در روز اول افتتاحیه دهمین نمایشگاه بین المللی آرد و نان ibex تهران، شرکت کنندگان زیادی حضور پیدا کردند و غرفه گروه صنایع غذایی کوبودنا، در همان ساعت اول افتتاحیه میزبان حضور شخصیت های مطرح کشوری شد. دکتر ستاری فر( معاون علمی و فناوری رئیس جمهور) دکتر قنبری ( مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران) از دسته مسئولینی بودند که در این نمایشگاه حضور داشته و از غرفه گروه صنایع غایی کوبودنا بازدید کردند.
با توجه به دانش بنیان بودن گروه صنایع غذایی کوبودنا، دکتر ستاری فر شناخت کافی و وافی روی این مجموعه داشته، و از عملکرد های این مجموعه در زمینه نان دارو ها و نان بلوط، از این شرکت قدردانی و سپاس ابراز نمودند، و پیشرفت کوبودنا را در حوزه تولید نان های جدید صنعتی، اختراع نان های جدید در سطح خاورمیانه از قبیل نان حجیم بلوط پیش قدم دانستند.
دکتر علی قنبری، به همراه هیئت همراه خود از غرفه کوبودنا و محصولات آن بازدید بعمل آورد و از محصولات بلوط کوبودنا بسیار استقبال کرده و این محصولات را خاص و با ارزش نامیدند چرا که دارای ارزش غذایی بالایی بوده و تا به حال نیز در سطح کشور و خاورمیانه بصورت عمده و صنعتی تولید نشده اند. ایشان با مطرح کردن سوالات تخصصی در حوزه نان های سلامت کوبودنا، خاطر نشان کرد که این مجموعه با ادامه فعالیت خود می تواند گام های موثری را در حوزه سلامت جامعه برداشته و دستگاه های اجرایی مرتبط با این حوزه را نیز، موظف دانسته که با ایده های تازه شرکت های دانش بنیانی چون کوبودنا حمایت کرده تا این مجموعه بتواند استعداد های خود را همچون حال، به معرض نمایش و مصرف تمامی جامعه مصرف کنندگان داخلی و خارجی بگذارد.
در این نمایشگاه تمامی برندهای معتبر و با سابقه داخلی و خارجی شرکت کرده و کشورهایی نظیر فرانسه، ایتالیا، ترکیه، کره جنوبی، یونان و …. حضور داشتند.
در حاشیه این نمایشگاه، یکی از نقاط شاخص کوبودنا که بازدید کنندگان زیادی را به خود جذب کرد، بسته بندی های بسیار زیبا و همچنین نان های خاص رنگی کوبودنا بوده که این محصولات را از بقیه محصولات دیگر کارخانه ها متمایز کرده بود .

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *