حضور شرکت کنندگان و بازدید کنندگان کشور های خارجی در غرفه کوبودنا

در دومین روز نمایشگاه بین المللی ارد و نان ibex تهران، شاهد حضور شرکت کنندگان کشورهای خارجی و همچنین بازدید کنندگان خارجی در غرفه کوبودنا بوده ایم. محصولات کوبودنا با بسته بندی خاص و تنوع آنها ، توجه مهمانان خارجی را به خود جلب کرده و آنها را بر این وا داشته تا با این مجموعه بیشتر آشنا شوند. یکی از مسائلی که برای این مهمانان حائز اهمیت بوده، تولید نان های سلامت اعم از نان دارو ها و نان بلوط کوبودنا بوده است. فرهنگ مصرف نان کشور های خارجه معطوف به نان های سلامت بوده و استقبال مصرف کنندگان از انواع این نان ها زیاد است لذا محصولات کوبودنا که همگی طبق معیار های سلامت غذایی تولید می شوند ، می تواند یک سبد غذایی سالم و کامل برای مصرف کنندگان خارجی باشد.
کمتر مجموعه ای در کشور در حال حاضر تمرکز بر تولید و صادرات محصولات نانی خود را دارد در حالیکه کوبودنا هم از لحاظ کیفی و تنوع کالایی و هم از لحاظ بسته بندی تجاری، توانایی خود را بعنوان ارائه دهنده محصولات به خارج از کشور به خوبی نشان داد.
مدیرعامل کوبودنا دکتر بهرام باقری خاطر نشان کرد در آینده ای نه چندان دور شاهد صادرات محصولات کوبودنا خواهیم بود و در حال حاضر پیش زمینه های لازمه را مهیا نموده تا بتوان راه را برای ورود به بازار برون مرزی هموار سازیم.

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *