کوبودنا در مجمع جهانی رهبران اقتصادی کشورهای اسلامی

در راستای بیانات رهبری در خصوص ضرورت اتخاذ رویکرد مدیریت جهادی در همه عرصه‌ها و تاکیدات راهبردی رئیس جمهور در این خصوص، اولین مجمع جهانی رهبران اقتصادی کشورهای اسلامی با رویکرد چابکسازی بنگاه‌های اقتصادی جهان اسلام برگزار شد.

این مجمع مورخ هجدهم بهمن ۹۵ با حضور صاحبنظران و کارشناسان از کشورهای مختلف در جهان اسلام و نیز منتخبانی از جمهوری اسلامی ایران با هدف شناسایی و تقدیر از رهبران اقتصادی کشورهای اسلامی و دولتمردانی که در حمایت از بنگاه‌های اقتصادی مؤثر بوده‌اند، برگزار شده بود. بر این اساس، تقدیر از مدیران سازمان‌های چابک در کشورهای اسلامی نیز صورت گرفت و  از مدیرعامل گروه صنایع غذایی کوبودنا تقدیر ویژه بعمل آمد. گروه صنایع غذایی دانش بنیان کوبودنا با توجه به سیاست های خود در حوزه اقتصاد مقاومتی و همچنین سلامت غذایی جامعه ، عملکرد مطلوب خود را در زمینه های مربوطه نشان داده و همواره در تلاش است تا بتواند به اهداف والای خود در زمینه تغذیه سالم-جامعه سالم جامه عمل بپوشاند .

کوبودنا بنگاه اقتصادی دانش بنیانی است که با ترکیب علم و عمل ، بستر سازی های لازم را جهت ارائه محصولات سلامت درون مرزی و برون مرزی ایجاد نماید و گام موثری را در رسالت خود بردارد. ایزوهای جهانی و نشان حلال جهانی کوبودنا ، بیان گر این است که این بستر سازی ها در حال انجام بوده و به زودی شاهد حضور برند کوبودنا در میان کشور های همسایه خواهیم بود.

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *